● Battlefield

هر آنچه که تاکنون از Battlefield می دانیم …

نام بازی به درستی انتخاب شده است

بازی Battlefield 1942 که در سال 2002 عرضه شده بود، راه را برای جنگاوری‌های بزرگ در دنیایی واقعی باز کرد. از طرفی هم این عنوان به حقایق اتفاقات جنگ جهانی دوم پایبند بود. حال Battlefield 1 قرار است که به آن روزهای پر افتخار Battlefield دوباره بازگردد. این پنجمین عنوان اصلی از سری بازی Battlefield قلمداد می شود و وقایع آن در اولین جنگ جهانی دنیای مدرن دنبال می شود. شرکت‌های مختلف معمولا چنین ریسکی با در بحث برند محصول خود نمی کنند که به سراغ این گونه موضوعات متغیر بروند با این حال ما شاهد گرفتن چنین تصمیمی از سوی الکترونیک آرتز هستیم.

Battlefield بازی بتلفیلد
Battlefield 1 در 21 اکتبر منتشر می شود

اگر Battlefield Hardline را با تاخیری که خورده بود در نظر نگیریم، Battlefield 1 درست مانند دیگر عناوین سری در پاییز منتشر خواهد شد و رقابت مستقیمی با Call of Duty: Infinite Warfare را تجربه می کند. تاریخ انتشار به تقویم شمسی مصادف با 30 مهر است و پلتفرم‌های پلی استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی این عنوان را دریافت خواهند کرد.

بسته Red Baron:

  • خودرو: Red Baron’s Triplane
  • سلاح کمری : Red Baron’s P08
  • نشان : Red Baron’s Flyer Pin

ظاهرهایی جدید برای 3 عدد از بزرگترین خودروهای درون بازی :

  • Frontline Camouflage Train
  • Night Raid Airship
  • Dazzle Camouflage Dreadnought

شاید هیچ چیزی در بازی‌های ویدئویی به مانند سوار شدن بر موجودی زنده و تاختن بر آن در میدان‌های نبرد، در برابر تشکلایت نظامی پیشرفته تر، مسخره به نظر نیاید اما الکترونیک آرتز مدعی است که به سبک جنگ جهانی اول، شما می توانید اسب را به جنگ تانک‌ها بیاورید..